Hydraulika siłowa | ROCH

Adres ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Telefon +48 32 381 99 40


Kontakt

Dane kontaktowe:

ROCH Sp. zoo
ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry, woj. śląskie

NIP 645-240-69-62
biuro@roch.pl
GPS: N 50 25 08", E 18 51 33"

Godziny otwarcia:
Biuro: Poniedziałek - Piątek 07:00-15:00
Warsztat: Poniedziałek - Piątek 06:00-16:00
Warsztat: Sobota 06:00-12:00

Zarząd:

Prezes Zarządu:
Dariusz Ginalski
tel.: 663 707 216
dginalski@roch.pl

Oddziały:

Dyrektor Ds. Handlowych:
Wojciech Karwath
kom.: 604 121 741
w.karwath@roch.pl

Sekretariat:
Aneta Brisz
kom.: 882 121 836
tel.: 32 381 99 40
abrisz@roch.pl

Kierownik Działu Jakości:
Andrzej Kośny
kom.: 534 091 743
akosny@roch.pl

Kierownik Działu Projektowo Technologicznego:
Tomasz Kurzeja
kom.: 728 482 662
tkurzeja@roch.pl

Kierownik Działu Hydrauliki:
Tomasz Wyrwoł
kom.: 530 720 262
twyrwol@roch.pl

Sprzedaż:
Zygmunt Stania
kom.: 575 997 428
sprzedaz@roch.pl
tel.: +48 791 672 918

Dział Uszczelnień Technicznych:
Piotr Wiśniewski
tel.: 728 481 460
piotrek@roch.pl

Kierownik Gospodarki Magazynowej:
Andrzej Czichy
tel.: 784 692 469
andrzej@roch.pl

Lokalizacja:

 


Najnowsze produkty

Pompa REX AA11V0145 LG2S+ AA4VG56 DWD1 R902235314

Maszyna: CAT M318D - M 318D

 

Zobacz więcej

Chłodnica CARRARO wym: 250x 200x 55 51.14M

Maszyna:

 

Zobacz więcej

Pompa LIEB ZMIEN MKA350 B030+ LPVD 140 + A4V56+ AL

Maszyna: LIEBHERR 944LC)

 

Zobacz więcej

Pompa CATPIL 423-2531-01 CAT M320F

Maszyna: CAT M320F - M 320F

 

Zobacz więcej

Pompa AL NN K3SP36 ( zębata podwójna)

Maszyna:

 

Zobacz więcej

Pompa CATPIL 243-6637-07+ 243-6637-07 CAT D6K

Maszyna: CAT D6K, CAT TTL953D - TTL 953D

 

Zobacz więcej

Pompa REX AA4VG90 EP7X1/32R + AA4VG90 EP7X1/32R

Maszyna: CAT D6K ; TTL 953D

 

Zobacz więcej

Pompa REX A4VG56 HWD1 + A4VG28 EZ1D1 241.17.04.15

Maszyna: BOMAG BW141, BW160, BW164AC - BW 141, BW 160, BW 164AC

 

Zobacz więcej

Profesjonalna regeneracja i naprawa hydrauliki siłowej

Dowiedz się więcej
Unia Europejska

nie znalazłeś na stronie
części której szukałeś?

Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści pomogą ci znaleźć
potrzebujący element w naszym magazynie!

+48 575 997 428