Hydraulika siłowa | ROCH

Adres ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Telefon +48 32 381 99 40


Kontakt

Dane kontaktowe:

ROCH Sp. zoo
ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry, woj. śląskie

NIP 645-240-69-62
biuro@roch.pl
GPS: N 50 25 08", E 18 51 33"

Godziny otwarcia:
Biuro: Poniedziałek - Piątek 07:00-15:00
Warsztat: Poniedziałek - Piątek 06:00-16:00
Warsztat: Sobota 06:00-12:00

Zarząd:

Prezes Zarządu:
Dariusz Ginalski
tel.: 663 707 216
dginalski@roch.pl

Wiceprezes Zarządu:
Mariusz Bujak
tel.: 604121741
mbujak@roch.pl

Oddziały:

Dyrektor Ds. Handlowych:
Mariusz Bujak
kom.: 604 121 741
mbujak@roch.pl

Sekretariat:
Aneta Brisz
kom.: 882 121 836
tel.: 32 381 99 40
abrisz@roch.pl

Kierownik Działu Jakości:
Andrzej Kośny
kom.: 534 091 743
akosny@roch.pl

Kierownik Działu Projektowo Technologicznego:
Tomek Kurzeja
kom.: 728 482 662
tkurzeja@roch.pl

Kierownik Działu Hydrauliki:
Tomek Wyrwoł
kom.: 530 720 262
twyrwol@roch.pl

Sprzedaż:
Zygmunt Stania
kom.: 575 997 428
sprzedaz@roch.pl
tel.: +48 791 672 918

Dział Uszczelnień Technicznych:
Piotr Wiśniewski
tel.: 728 481 460
piotrek@roch.pl

Kierownik Gospodarki Magazynowej:
Andrzej Czichy
tel.: 784 692 469
andrzej@roch.pl

Lokalizacja:

 


Najnowsze produkty

Pompa CATPIL A10V045 ED74/52R- VUC12N00PES0925

Maszyna: CAT

 

Zobacz więcej

Pompa AL SAUER SNP3NN/075LN07SA P1F7F6NNNN/NNNNN

Maszyna: KRUSZARKA

 

Zobacz więcej

Pompa REX A8V0200 LA0KH1/63R1- NZG05K020-S

Maszyna: CAT 345B

 

Zobacz więcej

Blok sterowniczy SAUDAN 511260+ STER. DG4V32ALMUG7

Maszyna: AMMANN WALEC

 

Zobacz więcej

Pompa REX AA11VL0250 LRS/10L-NZDXXN00-S R902033646

Maszyna: CAT E5130 - E 5130), E5230 - E 5230

 

Zobacz więcej

Pompa CATPIL 325-9773 CAT D6T T41, Tractor S/N ZJB

Maszyna: CAT D6T T41, Tractor S/N ZJB 1192

 

Zobacz więcej

Pompa CASAPPA KP30.38-A8K9- LEF/EB-45/PLP20.1+PMAL

Maszyna: AMMANN WALEC

 

Zobacz więcej

Profesjonalna regeneracja i naprawa hydrauliki siłowej

Dowiedz się więcej
Unia Europejska

nie znalazłeś na stronie
części której szukałeś?

Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści pomogą ci znaleźć
potrzebujący element w naszym magazynie!

+48 575 997 428