Hydraulika siłowa | ROCH

Adres ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Telefon +48 32 381 99 40

Praca

Oferty pracy:

Elektromechanik / Automatyk

Opis stanowiska pracy:

wykształcenie techniczne: automatyka, elektronika

Kontroler Jakości - pomiary 3D

Wymagania:

Mechanik

Zakres: Naprawa, montaż elementów mechanicznych.

Oferujemy możliwość przyuczenia w zawodzie w naszym zakładzie.

Technolog obróbki skrawaniem - Programista CNC:

 Wymagania:

Podania o pracę wraz z CV prosimy kierować na adres:

Dyrektor ds. Techniczno- Handlowych
inż. Mariusz Bujak
e-mail: mariusz@roch.pl
telefon: 604-121-741
Tytułem: Podanie o prace PPHU ROCH

Najnowsze produkty

Silnik HYDRO A2FM80 /61W-PZB02 211.19.01.22

Maszyna:

Zobacz więcej

Pompa AL MARZ GHPC2A3- D-25/25/12- S5-E-P433

Maszyna:

Pompa AL NN K3SP36 ( zębata podwójna)

Maszyna:

Pompa AL SAUER SNP2/14S + SNP2/6S + SNP1/4,3S

Maszyna:

Pompa LIEB 11347323A A4VG125 EZ2DX/32L-NZF02F001SP

Maszyna: LIEBHERR L564, L574, L580, L576 - L 564, L 574, L 580, L 576

Silnik BONFIGL MHKAYABAKATEMAGA 085VP3910L1 1T2150

Maszyna:

Silnik MACTAG 3950-99.524 3902 HM3350 1249/W101

Maszyna:

Pompa CATPIL 340-2106 CAT D7 ET41 OFF TRACTOR TJA

Maszyna: CAT D7 ET41 - OFF TRACTOR TJA1137- TJA 1137

Profesjonalna regeneracja i naprawa hydrauliki siłowej

Dowiedz się więcej
Unia Europejska

nie znalazłeś na stronie
części której szukałeś?

Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści pomogą ci znaleźć
potrzebujący element w naszym magazynie!

+48 575 997 428