Hydraulika siłowa | ROCH

Adres ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Telefon +48 32 381 99 40

Praca

Oferty pracy:

Elektromechanik / Automatyk

Opis stanowiska pracy:

wykształcenie techniczne: automatyka, elektronika

Kontroler Jakości - pomiary 3D

Wymagania:

Mechanik

Zakres: Naprawa, montaż elementów mechanicznych.

Oferujemy możliwość przyuczenia w zawodzie w naszym zakładzie.

Podania o pracę wraz z CV prosimy kierować na adres:

Dyrektor ds. Techniczno- Handlowych
inż. Mariusz Bujak
e-mail: mariusz@roch.pl
telefon: 604-121-741
Tytułem: Podanie o prace PPHU ROCH

Najnowsze produkty

Pompa REX AA11V0145 LG2S+ AA4VG56 DWD1 R902235314

Maszyna: CAT M318D - M 318D

Zobacz więcej

Silnik POCLHY ML06-2-H6A-K05-3141-DH00 A10712T

Maszyna: AMMANN WALEC

Silnik POCLHY MSE02- 2-123-R02-1K21-0000 002343830

Maszyna:

Kość AL COMATROL L3155 11089535 REV B RFD-120-PRV

Maszyna: KRUSZARKA

Zawór OILCON 0M4310705701000 A-VRFC3C-VEI-NA-VS-V-

Maszyna:

Pompa AL MARZ ALPA2BK4- S-16+ ALPI2BK4- S-13+ ALPP

Maszyna:

Pompa KOBELCO YB10V00005F3 12Z09051 K3V63

Maszyna:

Pompa LIEB 11347323A A4VG125 EZ2DX/32L-NZF02F001SP

Maszyna: LIEBHERR L564, L574, L580, L576 - L 564, L 574, L 580, L 576

Profesjonalna regeneracja i naprawa hydrauliki siłowej

Dowiedz się więcej
Unia Europejska

nie znalazłeś na stronie
części której szukałeś?

Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści pomogą ci znaleźć
potrzebujący element w naszym magazynie!

+48 575 997 428